Heategu on alati tore teha ja seekord on selle tegemine just Sinu suunata.  Lähenevad jõulud sobivad heateo tegemiseks ideaalselt. Jõulud on olnud alati heade üllatuste ja kingituste tegemise aeg. Pakume Sulle võimalust üllatada oma head sõpra või tuttavat ja seda täitsa TASUTA.

Teeme koos jõuluüllatuse inimesele, kes võiks seda väga oodata.

Sinu poolt soovitus, meie poolt kingitus. Kingikotti paneme raamatu “Muhu tikand” , sama disainiga kruusi ja Muhu-teemalise postkaardi, millele saad lisada enda luuletuse ja head soovid. Pakime kingituse ära ja saadame Sinu poolt soovitatud inimesele jõuluüllatuse kulleriga koju.

Kuidas osaleda?

Sinu hooleks jääb mõelda inimene, kellele võiks selline üllatus meeldida. See võib olla inimene, kes ei ole endale mingil põhjusel veel raamatut saanud, kuid võiks rõõmustada sellise kingituse üle.  See võib olla ka kool, lasteaed, raamatukogu, asutus, sugulane või tuttav välismaalt. Lähene loovalt ja anna meile teada. Kõik ettepanekud on oodatud.

Kuidas toimub valimine, kellele üllatus tehakse?

1. Kirjuta heategu@muhutikand.ee ja kirjelda, mis võiks see põhjus olla, et just see inimene avaks  selle toreda kingituse . Proovi vältida seda, et kirjutad ainult nime. Ürita paari lausega kirjeldada, miks võiks just see inimene üllatuse osaliseks saada. Südamest tulnud soovitus on meile valimisel üheks olulisemaks teguriks. See ei ole õnneloos, vaid kõige parem soovitus saab teoks.

2. Kui Sa ei tea kedagi soovitada, siis aita meil seda sõnumit jagada ja levitada. Saada see info sõpradele, tuttavatele. ( e-kiri, telefonikõne, Twitter, Facebook, MySpace, Msn jne ). Soovime, et see üllatus jõuaks sinna, kus seda väga oodatakse.

Ja ongi kõik 🙂

Valime parima soovituse välja ja võtame detsembri alguses soovitajaga ühendust.

Südamest tulnud vihje kirjuta aadressile heategu@muhutikand.ee

Täname

Heategu 2010
Tagged on:                     

4 thoughts on “Heategu 2010

  • Tere! Tohutult tore mõte,et jõuludeks selline kena kingitus teha… ja minul tuli kohe pilt silme ette,kuidas meie imearmsad ja tublid lapsed rõõmustaksid sellise kingituse üle… Tartus on selline ilusa nimega lasteaed KANNIKE ja meil 6. rühmas on just sellised 5-6 aastased vahvad lapsed,kes tahavad väga oma käekestega huvitavaid asju teha.Sellest raamatust oleks neil küll palju õpetlikku ja vajalikke teadmisi ning häid mõtteid saada.Ja muide,meie rühmas käib Sirelin,kes praegu käib usinalt Vanemuises Heliseva Muusika proovidel.Tema on seal kõige väiksem osatäitja, oma kauni lauluhäälega.Selle kauni kruusi me kingiksime talle. Tervitused ja head soovid meie poolt !

  • Väga hea idee!!!
    Esiteks tore on kellegile head teha ja teiseks on see hea raamat, mis hoiab rahvamustreid au sees!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks