Heh, oleks see vaid nii.

Seekord piirdub Heiti siiski oma tavapärase valdkonnaga ja analüüsib, kuidas see asi siis toimib.

Vikerraadio tehnikasaates Huvitaja räägiti tikkimisest ja sellest, kuidas kaasaegsete lahendustega on uute oskuste õppimist võimalik alustada. Lisaks kõneleti, kuidas arvutid aitavad meil asju ilusaks teha ja miks me seda siiski ilusaks ei pea.

Käsitöö tegemine oli rahustav ja sotsiaalne tegevus juba siis, kui ainukeseks valgustiks oli küünal või lamp põleva vedelikuga. Kui aegu tagasi sai külajutud aetud küünlavalgel, siis tänapäeval on võimalusi tunduvalt rohkem ja vestlusi käsitöö teemal saab arendada olenemata elukohast.

Internet annab meile suhtluseks piirideta vabaduse ning pakub meile palju uut ja põnevat.

Käsitöö on elustiil!

Evelin räägib, kuidas algas tema töö ja hobi koostöö ning mis on kõige väiksemad ja kõige suuremad asjad, millele tikandit tehakse. Kõige suurem on paljudele teada, kuid väiksemate asjade idee tuli ka meile üllatusena.

Inimsed on ikka väga leidlikud.

Lisaks kõneleti ka töövahenditest ja räägiti asjadest, millele on hea tikkida. Kaua tikkimine aega võtab ja mis on eduka õppimise aluseks.

Kõige toredam on see, et esimene meesterahvas on asjale pilgu peale heitnud ja võib nüüd julgelt tikkimise teemadel kaasa rääkida 🙂

—————————————–

Toredat kuulamist

Kuula saadet SIIT

—————————————–

Allikas: Vikerraadio Heiti Kender ja  Evelin Kark

Traindom

Heiti Kender õpib tikkimist?
Tagged on:                                     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks