Elus on ikka nii, et kõikide heade asjadega tahaks kursis olla ja seoses sellega oleme loonud rida erinevaid võimalusi meie jälgimiseks. Tegime nii, et kõikidel oleks võimalik valida endale juba meelepärane vahend, kuidas kõige värskemat info saada.

1. Blogi postituste teavitus

uus teavitusSelle teavituse tellimine sobib just neile, kes muid kanaleid ei kasuta peale tavapärase e-posti ja sooviksid saada teavitust, kui uus teade või postitus on meie blogis avaldatud. See loob sulle mugava võimaluse olla kursis toimuvaga.

2. Väga tähtsad ja personaalsed teated

reg_vormKui sul on juba tasuta e-raamat, siis nende teavitusega oled kindlalt kursis. Sisestades nime ja e-posti hoiame kõiki ka automaatselt kursis väga oluliste uudistega ja  põnevate pakkumistega. Kui sa ei ole veel endale tasuta e-raamatut saanud, siis selle saab imelihtsalt sisestades oma nime ja e-posti paremal üleval olevasse registreerimisvormi.

3. Twitter

muhutikand_twitterSeda kanalit jälgivad need, kes teavad, mis on Twitter ja kuidas see säutsumine toimib. Loomlikult on oodatud ka kõik uued huvilised. Vaadake ja katsetage.

4. Facebook

facebookOleme loonud ka fännilehe Facebook`i, et vajalik info oleks ka Facebook`i kasutajatele lähemal.

Hakates fänniks Facebook`is, leiad ka sealt endale mustreid, mida saad vaadata ja endale arvutisse salvestada. Teavita nendest mustritest kindlasti ka oma sõpru.

5. Youtube

muhutikand_youtubeMeil on oma pesa ka Youtubes. Siia lisame teateid ja samuti ka erinevatest tikanditest tehtud klippe. Liitu meie Muhu tikandi kanaliga ja saa teavitus, kui uus video on lisatud. Lisada saad ennast vajutades nuppu subscribe.

6. RSS

muhutikand_rssSeda võimalust võivad kasutada need, kellel tuttav RSS uudisvoog ja RSS reader.


7. Kommentaaride teavitus

lisa_kommentaarLisaks on võimalus saada teavitus siis, kui oled mingit teemat kommenteerinud ja sooviksid teada, kui keegi on vastanud sinu kommentaarile. Selleks lisa linnuke peale kommenteerimist ja saadki automaatse teate.

8. Pilt sateliidilt

muhu_sateliidiltViimaseks on lihtsalt põnev ja lõbus vaadata meie asukohta sateliidilt. Toredat uudistamist.

Kui sul tekib nende valikute suhtes küsimusi või jäi midagi selgusetuks, siis kirjuta julgelt ja räägi murest. Võid ka kommenteerida siin samas teemas.

Kuidas olla kursis toimuvaga
Tagged on:                             

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks