Muhu mustrid tikkimiseksJälle on aasta möödas ja käes aeg, kui käsitöömeistritel on võimalus oma loomingut algaval mardilaadal teistelegi pakkuda. Mardilaadaga tehti algust juba 1997. aastal ja esialgu plaanitust näitusmüügist on kujunenud rahvakultuuri suurüritus. See on saanud kohaks, kus peale rahvusliku käsitöö müümise- ostmise saavad käsitöömeistrid suhelda ja kogemusi vahetada. See on ideaalseks kohaks, kus elustatakse vanu traditsioone ja mardipäevakombeid.

See aeg on olnud Muhu käsitööseltsile Oad ja Eed väga kiire, sest tikandid, mida Muhus tehakse on ainulaadsed ja kvaliteetsed. See teadmine, et Muhu käsitööleti juures on suurem tunglemine annab inimestele indu ja motivatsiooni juurde. Siinkohal on meil võimalus ja hea meel kõiki kutsuda 5. – 7. novembril Saku Suurhalli järjekordsele mardilaadale.

Põhjus, miks meie sellest kirjutame on see, et esmakordselt sellel aastal koostöös käsitööseltsiga Oad ja Eed panime kokku taastatud ja uuesti trükitud Leida Kirst`u erinevad mustrilehed. Laadal käsitööseltsi müügiletist on võimalus soetada endale ainulaadne eksemplar mustritest, mis on inspireeritud ilusast Muhumaa loodusest. Ole kindlasti kohal, sest tikkimismustreid on piiratud koguses.

Tulge kõik uudistama kvaliteet tikandit, mida on hoole ja armastusega valmistanud tublid Muhu meistrid.

Vaata spetsiaalselt mardilaadale mõeldud kogumikku sellelt pildilt.

[poll id=”2″]

Mardilaat 2009 Saku Suurhallis
Tagged on:             

4 thoughts on “Mardilaat 2009 Saku Suurhallis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks