Picture 002Tere,

Meieni on jõudnud info, et algas igaaastane tikkimisõhtute periood. Siinkohal on meil hea meel seda infot ka sinuga jagada.

Tikkimisõhtu Hellamaal

22. oktoobril algasid kolmandat sügist neljapäevased tikkimisõhtud. Koguneme kell 17.oo ja juhendajaks on Meeli Oidekivi.

Meeli Oidekivi õpetab tikkima madalpistes kahekordse villase lõngaga, madalpistes tikitakse peamiselt padjad ja tekid. Esimesel tikkimisõhtul oli 6 uut tikkijat, teised olid juba korduvalt käinud. Korduvalt käijad teevad suuremalt osalt enda pooleliolevat tööd ja samas kogume tikkimise tarkust teiste käest ja arutame käsitööga seonduvaid küsimusi. Inimesi mahub niipalju kui kohale tuleb ja nõu antakse kõigile. Kohapeal on võimalik soetada endale tikkimiseks vajalikke lõngu.

Tervitades, Kaia


Kui nüüd kellelgi tekkis huvi ja tahtmine seda ehedat oskust õppida, siis kõik küsimused (kuidas praamile, kuhu ööseks jne) on oodatud meie e-posti aadressile muhutikand@muhutikand.ee. Üritame aidata ka kõige keerukamate küsimustega.

Täpne asukoht: Hellamaa külakeskus, Muhu saar

Pildimaterjali leiate ka siit

Tikkimisõhtud Hellamaal Muhus
Tagged on:                         

4 thoughts on “Tikkimisõhtud Hellamaal Muhus

  • Tere armsad tikkijad!

    Sain Teie kontakti muhutikand.ee seltskonnale kirjutades,mureks oli see ,et pole õnnestunud hankida endale tikkimislõngu.Nemad soovitasid Teie poole pöörduda ehk saate aidata .Kust osta või ehk saab Teilt osta.Olen otsinud kaubanduses aga mida pole seda pole…..ise olen väga algaja aga tulihingeline huvituja muhutikandist,loodan kunagi ka tikkima hakata 🙂

    Soovin Teile südamest edu ilu loomisel.

    Parimate tevitustega Monika Järvamaalt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks