Viimased nädalad on olnud tõsiselt toimekad ja kruusiga seotud tegemisi oli kuhjaga. Samas oli see tegemine positiivset laengut täis ja töö läks lustiga. Pakkisime väga suure koguse kruuse ja 90% on ka postitatud.

Kes ei ole oma andmeid veel sisestanud, siis olge tublid seda tegama. Kruusid on valmis ja ootavad Sind. Info e-õppekeskkonna foorumis.

Väikese vimka viskasid kasutajad, kes sisestasid e-kursusega liitumisel anonüümse nime. Hiljem oli õiget nime ja kasutajat päris keeruline kokku viia. Olukorra päästis see, et küsisime ka e-posti aadressi, millega saime nimed ja kasutajad klappima. Läks õnneks 🙂

Postkontoris oli hetkeks vaikus ja suured silmad, kui kruuside kastid uksest sisse tassisime ning oma soovist rääkisime. Õnneks  saime asjad korda ja usinad töötajad hakkasid karpe kokku lugema ja marke kleepima. Kui oleks veel “limpsitavad” margid alles,  siis oleks olnud ilmselt väga kehvasti.

Eesti Posti kiirus üllatas positiivselt, 28. õhtul kell 19.00 võeti kruusid vastu ja 29. hommikul kell 10.00 tuli juba esimene tagasiside, et kaunis kruus on käes. Suurepärane tulemus.

Kui kruus käes võid ka selle postituse all märku anda.

NB! Kui peaks juhtuma, et kruus ei jõua Sinuni sellises olekus nagu vaja (purunenud), siis kirjuta kohe kasutajatugi@muhutikand.ee Varu on olemas ja muretsema ei pea. Eesti Postiga tegeleme ise ja keegi ilma ei jää.

Tahtsime Sind ka eraldi tänada, et meid usaldasid ja näitasid huvi selle ajaloolise oskuse õppimisel.

Aitäh Sulle!

E-õppekeskkonna kruusid postitatud
Tagged on:                             

7 thoughts on “E-õppekeskkonna kruusid postitatud

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Muhu tikandi E-õppekeskkond Uuri lisaks